Artikli sisukord

Hübriidmootorite kütuselisand

Kütuselisandid on mootori jaoks vitamiinide eest. Kõik tänapäevased õlid ja kütused sisaldavad juba ostes rohkelt lisandeid. Kõige lihtsamnäide on diiselkütus, millele on juba tanklas lisatud talveperioodil ... jätka artikli lugemist..

LINK tootele


Aasta 2018 on hooga käima läinud ja Saksamaa suurimad ajakirjad on taaskord hakanud küsitlema oma miljoneid lugejaid. Esimesena on teatanud oma tulemustest Auto Zeitung (Autoleht). 
LIQUI MOLY on valitud lugejate poolt eelistatuimaks määrdeainete brändiks.

Liqui Moly tegevjuht Ernst Prost


LIQUI MOLY läheb WÜRTH'i katuse alla

Würth Group ja Liqui Moly omanik Ernst Prost lõid käed vahetult enne jõule, selle tulemusena liiguvad kõik Ernst Prosti aktsiad Würth'i kätte.
60 aastane Ernst Prost ütles, "Selle tehinguga kindlustan ma Liqui Moly tuleviku, kui ma ise suuda enam Liqui Moly't juhtida".
Liqui Moly'l on Würth'iga on olnud pikk suhe. Peaaegu 20 aastat on Würth olnud Liqui Moly vaikne partner. Üle 70 000 töötajaga ja 12,7 miljardilise käibega Würth on küll suurem kui Liqui Moly aga nad on samamoodi pereettevõte nagu Liqui Moly. Ernst Prost: "Sellepärast ma tean, et Liqui Moly on Würth'iga heades kätes".
Liqui Moly jääb iseseisvaks ettevõtteks Würth Group'i all.  Ernst Prost jääb tegevjuhiks ja töötajate jaoks ei muutu midagi. "Minu töötajad teavad, et nad on minu fookus", ütles Ernst Prost. "Pealegi oleks väga rumal muuta midagi, mis on aastaid mööda edukuse maanteed sõitnud. Kõik jätkub nii nagu varem, lihtsalt suurema katuse all, mis pakub rohkem kaitset".


 MOLYGEN New Generation mootoriõlid nüüd Eestis! Loe lähemalt...


LIQUI MOLY sai Saksamaal taaskord ülima tunnustuse osaliseks.

Saksamaa suurimate autoajakirjade lugejad on hääled andnud.

Auto Bild - 6 aastat järjest NR.1
Auto Motor und Sport - 7 aastat järjest NR.1
Motor Klassik - 6 aastat järjest NR.1
Auto Zeitung (Autoleht) - 7 aastat järjest NR.1


Liqui Moly tooted

LIQUI MOLY on tunnustatud Saksamaa tootja, kes on juba üle 50 aasta turul olnud ning kelle valikusse kuulub üle 4000 artikli. Liqui Moly toodete hulka kuuluvad mootoriõlid, kütuse- ja õlilisandid ning autohooldusvahendid.

LIQUI MOLY arendab ja testib tooteid oma laborites ning toodab neid ainult Saksamaal, et tagada kõrgeim võimalik kvaliteet. Tänaseks päevaks on Liqui Moly maailma üks juhtivamaid selle ala ettevõtteid ja tooteid müüakse rohkem kui 110 riigis üle maailma. 

LIQUI MOLY edu kinnitavad neli Saksamaa juhtivat autoajakirja  (Auto Zeitung, Auto Bild, Auto Motor und Sport, Motor Klassik), kelle iga-aastases uuringus valisid sakslased Liqui Moly enda lemmik õlibrändiks. Autoajakirjade kõrgeima tunnustuse osaliseks on Liqui Moly saanud nüüd juba seitse aastat järjest (2011-2017). Järjepidev tunnustamine näitab, et Liqui Moly hinnatakse kõrgelt ja tooted vastavad tarbijate ootustele. 

LIQUI MOLY on tõsiselt pühendunud ka spordimaailmale. Mootorisport on parim, kus proovile panna tooteid äärmuslikes tingimustes. Mainimist väärib asjaolu, et Liqui Moly kasutab võistlustingimustes samu tooteid, mida saab klient osta ka jaemüügist. Liqui Moly on esindatud näiteks FIA World Touring Car Championship (WTCC), TCR International Series, Dakar Rally, The Moto2/Moto3 World Championship ja paljudes teistes sarjades.

 

LIQUI MOLY on kaasaegsed tooted, kõrgeim kvaliteet ja täiuslik teenindus.